Patronsuz Medya

Arşivde yazara ait 2 yazı var   →   1 / 1

Kar altında bir dünya

Osman Bolat
3 Aralık 2003

Allah'ım bu ne fukaralık gözlerim ağlamaklı. Karnımız doymuş. Çocuğun minik elleri paçamda, işte bizim hayat diye gösteriyor parmağı. Onun Hayat dediği şey, aslında bir hayvan barınağı.

Başım sağolsunmuş

Osman Bolat
12 Ekim 2003

Aman sana ne be adam diyecektim ki, arka koltukta oturan bebek kulağımdan asıldı. Dönüp baktım, o kadar güzel bakıyordu ki kıyamadım. Tutup öptüm bisküvi kokan o elleri.

↓ bunlar şirketten ↓

Ağabeyim ve Kahramanım

Ertan Gün
12 Şubat 2004, Hamilton/Kanada

Çocukluğumun kahramanıydı. Kanada'dan Türkiye'ye gidebildiğimde röportaj yapmayı düşündüğüm ilk adamdı. Bir de, Beşiktaş'taki Tarihi Bahçe de Abuzer Karakoç ile Dayanışma Gününde karşılaşmıştık onunla.

Bor madeni, kurtuluş mu?

Tahir Öngür
18 Mart 2004

Sonunda, pek çoğumuz devlet elinde kaldıkça Bor'larımızdan hiç bir yarar sağlayamayacağız a, çok daha kolay inandırılabilecek.

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Distopya Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Hayat Hayvanlar Hoyratlık Hukuk İnternet İslâm Kadın Kapitalizm Kedi Kemalizm Kent Kitap Kişilik Komplo Konut Kültür Kürtler Mavra Medya Mektup Meslek Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nostalji Pazarlama Polemik Portreler Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Spor Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yergi Yoksulluk

Derkenar'da     Google'da  

85